09395254747

گردشگری در سنگاپور

(0)
برای هر نفر تومان
  • مجله گردشگری

بهترین اقامتگاههای اروپایی

تورهای اروپایی را تجربه کنید

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

تور گردشگری پاریس با کمترین هزینه و بهترین هتل ها و امکانات رفاهی

پاریس شهر عشق


توضیحات

سنگاپور جذابترین شهر آسیا

سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد. کشوری ثروتمند و مدرن است. مالزی و اندونزی تنها همسایه‌های سنگاپورند. پیش از حضور کشورهای اروپایی در منطقه، منطقه‌ای که امروزه به عنوان سنگاپور شناخته می‌شود فقط منطقه ماهیگیری مالایی در ریزشگاه رودخانه سنگاپور بود.در این مطلب معروفترین جاذبه های گردشگری این کشور،ناحیه ها، اقتصاد و نمایش تعدادی از مراکز خرید آن را معرفی خواهیم کرد.

جاذبه های گردشگری سنگاپور

پارک شنی آسمان خلیج مارینا در سنگاپور در 24 ژوئن 2010 باعث تعجب جهانینان شد . پارک شنی آسمان سنگاپور بزرگترین پارک آسمانی در جهان است که بر روی سه آسمان خراش به ارتفاع 200 متر قرار دارد و هم اکنون زیباترین و گران ترین رستوران ها و کافه های جهان در این پارک واقع شده است.

اسکله کلارک یکی از دیدنیهای سنگاپور، مجموعه اي از مغازه هاي زنجيره اي قرن نوزدهم بوده است که در هنگام شب تبديل به کارناوالي زنده از رستوران ها، بارها و رستوران هاي روباز مي شود و یکی از جاذبه های توریستی در سنگاپور است

باغ‌های خلیج پارکی عظیم و رنگارنگ با طراحی آینده‌نگرانه است. این پارک در منطقه خلیج سنگاپور قرار دارد و در فستیوال جهانی معماری سال ۲۰۱۲ میلادی عنوان ساختمان سال جهان را از آن خود کرده است. می‌توانید با قدم زدن روی پشت‌بام سازه‌های معروفی به نام ابردرخت از چشم‌اندازی خیره‌کننده به محوطه باغ‌ها لذت ببرید.


0 دیدگاه
  • Position
  • Tourist guide
  • Price
  • Quality

LOAD MORE REVIEWS